МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Покрівельні матеріали

Металочерепиця - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Вирізняється міцністю та практичністю. Широкий діапазон кольорів, різноманітні форми і покриття металочерепиці дозволяють втілити будь-яку архітектурну фантазію. Користується попитом завдяки ціновій доступності, сучасному вигляду, довговічності та легкості монтажу.

МЕТАЛОПРОФІЛЬ

Покрівельні матеріали

Профнастил – один з найбільш затребуваних покрівельних матеріалів. Легкий, простий в монтажі, економічний, довговічний і багатофункціональний. Високі фізико-механічні показники матеріалу чудово поєднуються з його зовнішньою привабливістю. Найрізноманітніші колірні та фактурні рішення розширюють архітектурні можливості матеріалу.

САЙДИНГ

Матеріали для обшивки

Сайдинг має унікальні експлуатаційні та технічні характеристики. Висока зносостійкість, економічність, практичність і привабливий вигляд роблять його універсальним матеріалом для зовнішнього оздоблення будівель. Широка палітра кольорів та відтінків сайдингу здатна довершити образ будь-якої споруди, надавши їй естетичності та виразності.

ПІДПОКРІВЕЛЬНА ПЛІВКА

Матеріали під покрівлю

Незалежно від типу покрівельного матеріалу, підпокрівельні плівки є технічною та гігієнічною необхідністю. Виконуючи функції теплозбереження і гідроізоляції, застосовуються для дахів, конструкцій стін, перекриттів. Високоякісні підпокрівельні матеріали здатні істотно продовжити термін служби як покрівлі, так і шару теплоізоляції.

ВОДОСТІЧНІ СИСТЕМИ

Ринви та водостоки

Широкий асортимент елементів з високоякісних матеріалів дозволяє зібрати комплексну раціональну водостічну систему для даху будь-якої конфігурації. Дизайн та асортимент кольорів водостоків чудово пасують до найрізноманітніших покрівельних матеріалів, довершуючи вигляд будівлі не лише з технічної точки зору, а й з архітектурної.

ВИРОБИ З ЖЕРСТІ

Безпечна покрівля

Високоякісні вироби з жерсті стандартних чи оригінальних форм здатні виконувати не лише свої прямі функції, але й надати фасаду будівлі завершеності і певної елегантності. Добротність матеріалу, досконалість технології виготовлення та правильно вибраний метод фарбування є запорукою довготривалої та безперебійної служби виробу.

ДАХОВІ ВІКНА

Вікна на покрівлю

Дахові вікна – незамінний елемент будівлі як з функціональної, так і з естетичної точки зору. Вони є додатковим джерелом освітлення, виконують вентиляційну функцію горища чи мансарди та забезпечують захист від вологи, холоду, спеки. Встановлюються безпосередньо в площину дахової покрівлі, тому здатні візуально збільшити простір приміщення.

Металочерепиця

Металопрофіль

Покрівельний

Стіновий

Сайдинг, підсофіт

Підпокрівельні плівки

Водостічні системи

Пластикові

Металеві

Вироби з жерсті

Дахові вікна